Collection: shack provisions

a selection of beverages, snacks, ice cream, pasta and pizza kits, baking mixes and other tasty treats available for curbside pick up in downtown Wilmette

we start curbside pick up saturday, may 2

you can place an order that we will hold for now, but keep looking, as we will be adding new products often!

132 products
  • jeni's ice cream pint
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • candy club treats
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • chocolate pretzels
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • asher's chocolate covered oreo
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • seligo pasta kits
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • baking mixes - sweets
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • jeni's ice cream - street treats
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rx bars
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • flower pot with cake
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • bread mixes
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • pineapple mason jar
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • homemade tomato sauce
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • homemade ricotta tomato sauce
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • grenadine
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • belgioso fresh mozzarella cheese
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • mini celebrate cupcakes
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out